Upravit stránku

Průběh zakázky

Masivní dvěře

Rámové kazetové dveře jsou vyráběny tradičním způsobem na základě dlouholetých zkušeností.

Každá zakázka je individuálně řešena dle požadavků zákazníka.

Základní modelová řada je vyráběna v provedení s hladkou nebo ofrézovanou výplní. K těmto lze objednat i různé atipické rozměry, dělení příček, prosklení, posuvné a skládací dveře.

Obložkové zárubně

Jsou vyráběny v odpovídajícím provedení ke dveřím. Pro jejich úspěšnou instalaci je třeba dodržet rozměry stavebního otvoru v požadovaných tolerancích.

Rozměry stavebních otvorů

  • Výška stavebního otvoru 2 010 mm.
  • Šířka stavebního otvoru, světlost dveří + 90 mm.

Montáž dvěří a obložek

Dveře se montují do hotové stavby, kde by vlhkost zdiva a podlah neměla přesahovat 11%. Podlahy by měly být hotové načisto a mělo by být vymalováno.

Obkladové keramické soklíky v místě přesahu obložky vynechány. Obklady v koupelnách je vhodné vynechat minimálně o 5 cm než je stavební otvor.

Doporučené interiérové prostředí vhodné k instalaci dveří

Minimální teplota prostředí 10°C, teplotní rozdíl interiérů oddělených dveřmi max. 10°C, vlhkostní rozdíl prostorů oddělených dveřmi max. 10 %, doporučená vlhkost zdiva, omítek a podlah max. 12% - 18% se zajištěným větráním interiéru, relativní vlhkost vzduchu v interiéru  40 - 50 %.

Záruka v délce 24 měsíců a platnost certifikátů poskytovaných výrobcem je zachována pouze v případě dodržení výše uvedených doporučení a za předpokladu, že nedošlo k jakékoliv fyzické úpravě dveří.

Často kladené dotazy

Dotaz: Jak probíhá placení?
Vyžadujeme předem zálohu 70% celkové částky. Ihned po úhradě začínáme s výrobou.
Pavel Bahník

Dotaz: Jak dlouho u nás výroba trvá?

Standardně 3-6 týdnů s ohledem na aktuální vytíženost.
Pavel Bahník

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti